Дітям про сестрицю – голубу водицю

1 груд. 2017
14 листопада 2017 року в старшій групі «Кульбабка» в ДНЗ № 20 відбулося відкрите комбіноване заняття на тему: «Пригоди маленької краплини» (розвиток мовлення, художня література, природа).

Вихователь  Шкуратько  Наталія  Василівна  узагальнила і розширила знання дітей про воду в природі,  її значення в житті людей, тварин, рослин. Активізувала  лексичний запас вихованців назвами  найбільших річок  України, морів, що омивають її береги.

Під час дослідницької діяльності  закріпила знання про властивості води (чиста, прозора, брудна,кольорова, розливається) та самостійно робили висновки.  Дидактичні ігри, логічні вправи  сприяли розвитку пізнавальної активності, а також розвитку логічного мислення, зв’язного мовлення збагаченню словникового запасу.

Цікавим завершенням заняття були слайдові презентації казки В. Сухомлинського «Краплина роси», яка дуже зацікавила дітей і гостей.