Річниця визволення міста Олександрії

5 груд. 2017
6 Грудня Олександрія відзначатеме 74-ту річницю визволення від фашистських загарбників. В цей день ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, вшановуємо пам'ять тих, хто загинув, визволяючи наше місто від фашистських окупантів

В ДНЗ №20 були проведенні тематичні заняття присвяченні героїчному дню.

На таких заняттях вихователі формують у дітей почуття патріотизму, любові до свого народу. Виховується почуття гордості, глибокої поваги до символів держави, іншої загальнодержавної та регіональної символіки та історичних святинь.

Таким чином, патріотичні почуття це вищі почуття. Через них виявляється емоційне ставлення дітей до самих себе, навколишнього світу, людей, Батьківщини, національних цінностей.

Нехай на вулицях нашого міста завжди панує атмосфера миру і добра ,а в житті кожного з вас доля приносить тільки позитивні зміни, сім’ї будуть міцними ,а діти ростуть здоровими й щасливими!