Весняні квіти

14 бер. 2018
Діти старшої групи "Кульбабка" разом з вихователем Гребінюк О.А. залучились до творчості і створили своїми руками квіти у техніці орігамі.

Весна пробуджує все навколо. Малята старшої групи чудово знають, що хоч березень іноді лякає нас холодною погодою, та навіть завірюхою, але саме зараз з'являються першоцвіти. Особливо гарні, тендітні та ніжні і водночас сильні перші весняні квіти.

Діти з ентузіазмом уважно та старанно виконували всі вказівки вихователя. Під час роботи використовували поняття: лінія згину, середина, навпіл. Дошкільнята порівняли процес створення орігамі з фокусом. Спочатку був звичайний папір, а потім шляхом маніпуляцій, з нього утворилась квітка. Діти були задоволені та натхненні роботою. Наступного дня малята ділилися враженнями, що вдома спробували самостійно зробити паперові квіти та навіть навчили робити їх своїх рідних.