Розвиток дітей «Квадратом Воскобовича»

28 бер. 2018
23.03.2018р. в середній групі «Дзвіночок» ДНЗ № 20, вихователем Осіповою О.М., було проведено заняття з конструювання з використанням «Квадрата Воскобовича», який легко складається по лініях згину у різних напрямках та являє з себе двоколірний квадрат

Вихователь познайомила дітей з новою іграшкою котиком Мурчиком. І  поцікавилася у малюків, що можна зробити щоб іграшка не сумувала на новому місці. Мотивацією для конструювання стало виготовлення для котика будиночка та пригощання цукеркою.

Демонструючи квадрат вихователь звернула увагу дітей на легкість згинання частин по лініях згину і зміни форми та кольорів при отриманні нової фігури. Після пояснення порядку дій при утворені будиночка та цукерки, діти самостійно розпочали роботу. Граючись та складаючи різні форми, перетворюючи великий квадрат у менший, міняючи колір фігури, діти отримували позитивні емоції, ділилися отриманим результатом з іншими. Котик подякував малюкам за подарунки, похвалив за вправність.

Використання ігрового квадрату у конструюванні, дає можливість закріплювати знання про геометричні фігури, розвивати просторову та творчу уяву, дрібну моторику. Виховує у дітей посидючість, бажання діяти самостійно і впевнено.