Ми вітаємо усіх з Великоднем!

11 квіт. 2018
10 квітня 2018 року у середніх групах «Калинка» та «Дзвіночок» дошкільного навчального закладу № 20 відбулася музична розвага «Як дід з бабою до Пасхи готувалися».

У піднесеному настрої, святково одягнені, веселими віршами діти розпочали свято. Гостями свята були дід та баба, які в ігровій формі показали дітям, як вони готуються до свята Пасхи. Яєчка, які знесла для них курочка, дід з бабою розписали. Разом з дітьми, під пісню «Печемо паску», згадали як випікати паску, та відправилися її святити.

Діти пограли у такі ігри як: «Курочки і півник», «Писанка котилася по колу», «Наввиперидки», «Навбитки».

Усе свято супроводжувалося дитячими піснями: «Ой, у саду, у садочку», «Писанка», «Вийди, вийди, сонечко».

Продовжилося святкування у групі за смачним чаюванням з паскою.