Безпека малюка

4 трав. 2018
3 травня 2018 року в ДЗН (ясла-садок) №20 в ІІ молодшій групі «Ромашка» відбулася спортивна розвага на тему: «Знавці правил дорожнього руху»

Вихователь Худяй Л.В. в ході розваги основну увагу звертала на формування усвідомленого розуміння безпечної поведінки на вулицях та дорогах.

Під час  комплексу ЗРВ (з прапорцями), який проходив у віршованій формі, особливу увагу приділяли диханню. Діти дихали глибоко, поєднували дихання з рухами.

Протягом  розваги проводилися ігри та естафети «Де можна гратися, а де-ні», «Збери світлофор», «Сигнали світлофора», Пішохідний перехід», «Маневрування». Під час яких діти закріпили знання про види транспорту, правила вуличного руху. Продовжили ознайомлення із світлофором та значення червоного, зеленого, жовтого сигналів світлофора для пішоходів та машин.

В ході рухливої гри «На дорозі», розвивали спритність, уважність, удосконалювали навички бігу, вміння швидко орієнтуватися в правилах поведінки на дорозі в діях світлофора, пішохідному переході. Виховували організованість, дисциплінованість, кмітливість.

Закінчилася розвага релаксаційними вправами які зняли психоемоційне напруження і швидко привели організм дітей у відповідно спокійний стан.

Практичні знання, які здобули під час розваги збагатили досвід малюків, розширили знання про правила безпечного дорожнього руху.