У здоровому тілі здоровий дух

10 жовт. 2018
Осінь - казкова пора: різнобарвна,різнокольорова,чарівна але з холодами підвищується ризик захворювання серед дітей та дорослих. В холодний період року спостерігається погіршення стану здоров'я дітей.

Саме з цих причин в ДНЗ№ 20 вже на початку осені вихователі  груп проводять профілактичні заходи, які спрямовані на формування в дітей знань про здоровий спосіб життя. Кожного  дня з дітьми проводиться ранкова гімнастика та гімнастика – пробудження після сну. Правильно підібрані вправи  надають всебічну зміцнюючу дію на організм дітей. Повноцінне насичення дитячого організму киснем здатне допомогти впоратися з деякими серйозними захворюваннями, тому педагоги часто проводять дихальну  гімнастику на заняттях, під час фізичного розвитку, під час прогулянок, в іграх. Ходьба по масажним килимочкам є гарною профілактикою пласкостопості та клишоногості. Під час бесід  діти закріплюють навички  основних гігієнічних процедур.

Приділяється увага роботі з батьками вихованців. Вихователі активно проводять бесіди,щодо питання збереження здоров'я  дітей в холодний період.