Стежка до червоної квітки

17 жовт. 2018
10 жовтня 2018 р. в старшій групі «Дзвіночок» » ДНЗ №20, вихователем Осіповою О.М. була проведена літературна вікторина «Стежка до червоної квітки» метою якої стала популяризація творів В.О.Сухомлинського, а також розвиток творчих акторських умінь та уміння висловлювати власну думку.

Вихователь поділила дітей на три групи. Дві команди були учасниками змагання та група вболівальників. Кожне виконане завдання наближало дітей до чарівної квітки. Першим завданням для учасників стало визначення назв казок та їх героїв. Орієнтиром для правильних відповідей використовувалась коректурна таблиця з ілюстраціями до твору. Вболівальники підтверджували або коригували чи уточнювали відповіді учасників. Другим завданням було виправлення помилок у сюжетах казок, які були створені навмисно дорослим. Цей конкурс проходив жваво, діти  з легкістю помічали навмисні помилки вихователя  та давали правильну відповідь. Вболівальники не залишалися осторонь, вони імітували для команд дії основних героїв різних творів, а учасники впізнавали та називали назву казки чи оповідання.  Цікавим та водночас важким для дітей стало завдання пригадування прислів’я та приказок про чесність, дружбу, взаємоповагу, допомогу між людьми. Малюки із задоволенням «читали» зображення піктограм раніше вивчених приказок та прислів’я.

Усі діти брали активну участь у вікторині, кожен бажав висловити власну думку показати свої знання творів В.Сухомлинського. По закінченню усі учасники отримали чарівні червоні квіти, як символи життя та радості.