Осінь кличе нас до парку

31 жовт. 2018
Дитячий туризм - невід’ємна частина навчально - пізнавальної діяльності дошкільників. Щоб помилуватися осіннім пейзажем 30 жовтня 2018 року в ДНЗ № 20 діти молодшої групи «Барвінок», разом з вихователем Малохатько Яніною Олександрівною, здійснили екскурсію до маленького парку який знаходиться на території закладу.

Під час такої екскурсій діти навчилися бачити красу природи рідного краю, милуватися нею, розуміти неповторність навколишнього світу. На цій основі виникли патріотичні почуття, зміцнилося прагнення охороняти та примножувати багатства природи. Ще на екскурсії діти ознайомились з явищами природи в їх природних взаємозв'язках, з рослинами і тваринами в середовищі їх існування, з перетворюючим впливом людини на природу. Діти із зацікавленням вчились розрізняти забарвлення осіннього листя: у берези воно лимонного кольору, у дуба - коричневого, у верби - зеленувато-жовтого. Традиційними стали хвилинки милування під час яких картина осінньої природи  сприймалась дітьми яскравіше, повніше, вихователь пропонувала послухати голоси птахів, шум вітру, шерехи опадаючого листя.

Незабутнє враження залишила екскурсія осіннім лісом. В дитячих  спогадах залишилося милування золотими шатами дерев, блакитним небом, не дуже щедрим, але ще яскравим сонечком.