Виховуємо любов до неньки України

7 лист. 2018
07 листопада 2018 року в старшій групі «Калинка» дошкільного навчального закладу № 20 вихователь Репенько О.А. провела відкрите комплексне заняття на тему «Україна – моя Батьківщина»

Під час заняття діти ознайомилися з оповіданням В.О. Сухомлинського «Відлітають журавлі», зробили висновки про те, що не лише люди, але й птахи мають свою батьківщину. Діти переглянули відео «Мій дім - Україна», побачивши всю красу, велич та неосяжність рідної землі. Вихователь розповіла дітям про державні символи, їх історичне та смислове значення. В  цікавих дидактичних іграх діти пригадали народні символи – обереги, прислів’я про Батьківщину, розповіли, що можна зробити в країні задля добробуту та процвітання. В роботі з коректурною таблицею старшачки закріпили знання про рідну землю, народні традиції. На згадку про заняття малюки отримали цікаві подарунки: завдання – ребуси, які можна розв’язати в сімейному колі разом з батьками.

Заняття сприяло вихованню у малят почуття любові до рідного краю, Батьківщини, рідної землі.