Ой, хто, хто, Миколая любить?

19 груд. 2018
19 грудня 2018 року у ДНЗ№20 відбулося свято, присвячене Дню Святого Миколая, яке організувала та провела музичний керівник закладу Бутова В.В.

Метою заходу було виховати у дітей інтерес до звичаїв, свят та обрядів країни, зацікавленість до зимових пісень календарно – обрядового циклу, розвинути розумові та творчі здібності дітей. В заході прийняли участь діти середніх та старших груп.

До уваги дітей було представлено історію виникнення Свята Миколая, якого з нетерпінням чикали дітлахи.
Діти вдома заздалегідь  написали листа Миколаю, в якому просили вибачити за погані вчинки, та розповіли, що доброго вони зробили на протязі цілого року.
Під час свята, вихованці садочку виконували пісні: «Хто Миколая любить», «Ми тебе усі чекаємо»,а також із задоволенням розповідали вірші про Зиму та Святого Миколая. На свято до дітей завітала Зима, яка потішила дітей загадками та іграми, а також веселим таночком із сніжинками.
Самим довгоочікуваним моментом зустрічі, був прихід Миколая. Скільки радощів було в очах дітей, їх посмішки не згасали з обличчя. Миколая супроводжували Ангели, які дарували дітям радість і тепло.
Діти розповідали йому про свої добрі вчинки, а він нагородив їх подарунками.
Свято завершилося веселим хороводом: «Яке чудове свято», в якому прийняли участь усі вихованці садочка. Всі присутні на святі отримали чарівні подарунки  багато позитивних емоцій та заряд радощів і тепла на всі Новорічні свята.