Казкове Новорічне свято.

26 груд. 2018
Новий рік та Різдвяні свята - це казкові свята для дітей та дорослих, які з великим нетерпінням чекають всі. З 21 грудня 2018 року в ДНЗ №20 розпочались перші святкові Новорічні ранки та триватимуть вони до 28 грудня 2018 року.

Музична зала перетворилася на чудову казкову країну з білосніжними наметами снігу. Всі діти з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки. Усі вихованці на святі були одягнені в гарні новорічні костюми казкових героїв. Поздоровлення, новорічні побажання, дзвінкий дитячий сміх лунають протягом цього святкового тижня.

Відгомін цього свята зігріватиме серця дітей увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива.

Глядачі підтримували маленьких артистів оплесками, а Дідусь Мороз та Снігуронька роздали малюкам солодкі подарунки.

Щиро вітаємо усіх з наступаючим Новим 2019 роком та Різдвом Христовим! Здоров’я, щастя, любові  та миру Вам у Новому році!!!