Біля нашої ялинки заспіваймо пісню дзвінко!

9 січ. 2019
Свята та розваги це радісні, яскраві, веселі події, які дарують море позитиву та заряд емоцій. Саме тому так хочеться ще трохи потішитися біля новорічної красуні. Всі діти ЗДО № 20 були залучені до зимово-новорічної розваги "Біля нашої ялинки заспіваймо пісню дзвінко!", яка відбулася 8 січня в музичній залі.

Святкова атмосфера, оформлення залу,  пишна, гарна ялинка, яка зустрічала та звеселяла дітей на протязі усіх новорічних  свята, це створили  чудовий настрій та налаштувало до активної участі дітей у розвазі. Були підібрані різноманітні таночки, ігри, естафети, знайомі пісні, що сприяло моральному  та естетичному вихованню. Малят  об'єднали : спільні переживання, відчуття колективності, спільна мета. Такі заходи позитивно впливають на почуття і свідомість дошкільнят, розвивають і зміцнюють дитячий організм.