Щедрий вечір

17 січ. 2019
14 січня 2019 року в старшій групі «Калинка» закладу дошкільної освіти (ясел - садка) № 20 відбулася музична розвага з елементами народознавства «Щедрий вечір» присвяченому щедруванню та посіванню.

У піднесеному настрої вихователь Корлюк О.Є., святково одягнена, цікавою розповіддю про давні традиції щедрування та меланкування розпочала свято.  Гостями свята були щедрувальники, коза , лікар, Меланка та Василь які в ігровій формі , разом з господинею, відтворили та показали дітям, як раніше свято відбувалося під час щедрування.

Усе свято супроводжувалося щедрівками: Добрий вечір тобі..», «Щедрівочка», «Щедро, щедро». Жвавими таночками дітей порадувала господиня та Василь з Меланкою: «Полька», «Гопак». Весела коза своїм танком забавляла дітлахів, а лікар вправно лікувала її. В кінці щедрування Василько посіяв хату побажавши у наступному році добробуту, достатку, здорв’я всім присутнім.

Малюки не лише пірнули у давні традиції українського народу і отримали приємні враження та позитивні емоції від розваги, але й отримали гостинці від господині котра пригостила щедрувальників смачненькими пиріжками.