Прощавай, пора осіння

20 лист. 2019
14 листопада 2019 року в старшій групі «Ромашка» закладу дошкільної освіти №20 вихователь Репенько О.А. провела інтегроване заняття природничо-екологічної спрямованості на тему: «Листя осіннє в повітрі кружляє, килимом пишним під ноги лягає».

Під час заняття вихователь показала дітям цікавий та пізнавальний мультфільм «Листочок та мишка», розповіла, чому листя восени жовтіє та опадає. Малята за допомогою дослідів знаходили хлорофіл у листочках, визначали, яке листя довше кружляє у повітрі, слухали, як шарудить опале листя. В іграх «Скажи, який листок», «Барви осіннього листя» діти закріпили знання про назви дерев та з якого дерева листочок. За допомогою мнемотехнічного прийому «колаж» дошкільнята визначили, яка користь від опалого листя в природі та яку шкоду завдають люди довкіллю, спалюючи його. Цікавою згадкою став перегляд фото, на яких діти побачили свої осінні забави.

Під час заняття діти дали відповідь на питання, як дерева готуються до зими і отримали медалі – листочки за гарні знання активну і злагоджену роботу.