Очікування зимових свят

11 груд. 2019
10 грудня 2019 року в ЗДО (ясел-садку) № 20, розпочався цікавий інноваційний проєкт - Новорічний квест - календар «Готуємось зустрічати свято»!

Це чарівний передсвятковий календар, який допоможе малечі порахувати дні, які лишилися до Новорічного  свята  та  перетворить   палке очікування на цікаву гру. В  його основу закладена систематична робота педагогів, батьків і дітей яка містить комплекс матеріалів, як теоретичного викладу так і практичної роботи, орієнтованої на Новорічну та Різдвяну тематику.

Щодня починаючи з 10 грудня і закінчуючи Новорічними ранками, відкриваємо нове віконце, в якому знаходиться лист з ігровим, творчим завданням. Ігрові вправи, освітні маршрути, веселі естафети, конкурси, поетичні – інсценізації, дні сніжинок, мандаринок, новорічних листівок, зимових поробок – розвивають  у  малечі  моральні якості, творчі здібності, виховують почуття взаємоповаги й співпраці.

Виконавши завдання діти отримують щодня новорічні сюрпризи, картки - вказівки, малюнки – загадки тож їхнє очікування свята перетворюється на цікаву гру. На вихідні дні завдання отримує вже родина вихованців, розв’язання якого подарує їм новий досвід родинних взаємин та гарний настрій!

Цей проєкт формує у дітей вміння створювати свято власноруч, дасть можливість започаткувати нову сімейну традицію, опанувати часові поняття про календар. Формувати у дітей найкращі якості особистості,  адже дарувати радість так само приємно, як і отримувати!