Новий рік, новий рік Він, як добрий чарівник…

2 січ. 2020
24-27 грудня 2019 року у Закладі дошкільної освіти (ясла-садок№20) відбулися Новорічні ранки.

Яке чудове свято-свято дитинства, запах ялинки, смак цукерок, святкові костюми… і зустріч з Дідом Морозом та Снігуркою. Пісні, хороводи, танці, святкові вогники, а саме головне - подарунки.

Низку святкових ранків розпочали  малюки  ясельної групи, які з задоволенням збирали кошик для Дідуся Мороза разом із Петрушкою, Ведмедиком, Зайчиком. Молодша група «Дзвіночок» повеселила усіх чудовими таночками  Сніговиків,Гномів,Цукерок. Діти середньої групи «Барвінок» зустріли Новорічне свято із ведмедиком Умкою. Веселі Сніговики, Золоті рибки, чарівні гноми допомогли йому знайти дорогу до малят на свято і усі разом зустріли його. Під куполом цирку засвітили новорічні вогні вихованці старшої групи «Кульбабка», своїм виступом повеселили  «жонглери», чудовий танок подарували талановиті гімнастки із стрічками. На свято завітали леви, тигренята. Чарівний фокусник  здивував усіх присутніх загадковими фокусами. Родзинкою свята стали веселі клоуни Боня і Моня які повеселили усіх присутніх. Найстарші дітлахи групи «Ромашка» запросили усіх на "Карнавал казкових героїв", де зустрілися  Буратіно і Мальвіна, Кіт у чоботях, Червона Шапочка, а казкові ковбої  розтопили чари злої Королеви і Добро перемогло.

Свята пройшли весело, радісно  а саме головне із подарунками!

Хай в Новорічну ніч здійсняться всі бажання,

Щастя всім, здоров,я добра,миру  і кохання.