«НОВОРІЧНА МАЙСТЕРНЯ»

13 січ. 2020
У ці новорічно святкові дні, вже традиційно, в ЗДО (яслах-садку) №20, проходить виставка новорічних поробок дітей та їх батьків «Зимова фантазія». на якій у всі зимовій красі представлено розмаїття новорічних прикрас та композицій.

Вироби для виставки готували батьки разом зі своїми малюками, втілюючи свої задуми у новорічних композиціях. Кожна робота неповторна та особлива, адже автор завжди залишає в ній частинку своєї душі, свою мрію, своє бачення новорічної казки.

Які тільки чудеса вміють створювати батьки! І ялинкові іграшки, і веселі Сніговики, і різдвяні віночки, і Дід Мороз зі своєю онучкою Снігуронькою, і навіть символи року... Всього не перелічити!

Батьки вихованців приємно вразили нас творчим підходом до справи. Оригінальне використання нетрадиційних матеріалів та технік, сприяло створенню справжніх шедеврів, які принесли гарний настрій не лише малюкам, а й дорослим. Новорічні прикраси та композиції відображають оригінальність задумки, фантазію, старанність наших батьків і їх діток.

Така спільна діяльність, спрямована на повноцінний розвиток дитини, у невимушеній обстановці завжди приносить позитивний результат і виливається він, перш за все в задоволення дитячих потреб, уваги з боку близьких, рух (моторика і дрібна моторика), самореалізацію (робити щось гарне, корисне самостійно), розвиток творчості та фантазії.

колектив ДНЗ № 20 (ясел-садка) висловлює подяку батькам за розуміння та активну участь у виставці новорічних поробок.

Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим! Нехай Новий рік принесе добробут та благополуччя в Ваші сім’ї, мир та затишок у Ваші оселі, достаток та радість у Ваші родини. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, натхнення в роботі та успіхів у всіх добрих починаннях, та надії на краще майбутнє!