Граючись навчаємо

29 вер. 2021
З 13.09 по 17.09, у рамках тижня безпеки, у ясельній групі "Ягідка" вихователь Табачук О.В. провела ряд заходів.

Розпочався новий навчальний рік, нові заняття, нові враження. Та є заняття , бесіди, дид.ігри, які повторюються, знання поглиблюються і стають досвідом. В ясельній групі «Ягідка» всі заходи адаптовані до вікової особливості малюків, ми навчаємось граючись.

Малюки вперше знайомились з світлофором, його кольорами. Послухали віршики про дорожні знаки ,світлофор та дорогу. Діти познайомились з автомобільним містечком. Поспостерігали як старші діти  переходять  «вулицю» по «зебрі». Розглянули дорожній знак – пішохідний перехід ,потім   – переводили іграшки по пішохідному переходу через « дорогу».  Було весело і цікаво. Ми залучили і батьків до тижня безпеки. Батькам було запропоновано показати малюкам – дорогу , роботу світлофора, пішохідний перехід і повправлятись разом з дітками переходити дорогу по «зебрі».