Як добре разом працювати

6 жовт. 2021
4 жовтня 2021 року в бібліотеці-філії № 9 була відкрита тематична виставка малюнків вихованців ЗДО (ясел-садка) №20 на тему: «Барвиста осінь»

Мета виставки: розвинути в дитини творчу, пізнавальну активність, потяг до краси. Стимулювати дітей виявляти ініціативу, старанність. Виховувати любов до природи, рідного краю, бажання принести користь людям.

Виставка презентувала красу осінньої природи, ошатне вбрання дерев і кущів, щедрі урожаї, відлітання у вирій птахів, осінні клопоти тварин тощо.

У роботі над тематичною виставкою були залучені вихованці всіх вікових груп. Наймолодші діти групи «Ягідка», «Барвінок» роботи виконували    спільно з батьками, а діти середнього і старшого віку групи «Кульбабка», «Дзвіночок», «Калинка» самостійно.

Впродовж декількох років садочок співпрацює з бібліотекою. Систематично проводимо спільні заходи, зустрічі з бібліотекарем, тематичні розваги, літературні вікторини, екскурсії до бібліотеки тощо. Такі форми роботи заохочують дітей і батьків до співпраці з садочком і бібліотекою.

Ласкаво просимо до виставки!  Вхід до бібліотеки вільний!