Славні українські козачата

12 жовт. 2021
12 жовтня 2021 року в ЗДО (ясла-садку) №20, у молодшій групі "Барвінок", відбулася розвага, проведена вихователем Худяй Л.В. разом з асистентом вихователя на тему "Ми маленькі козачата".

Мета розваги: вчити дітей любити рідну Україну. Виховувати бажання бути сильними, сміливими, спритними.
  Під час дидактично-рухливої гри "Наваримо борщу", діти не тільки підбирали овочі з яких варять борщ, ще називали традиції української кухні, чим можна задобрити страву,    щоб було смачно.
  В ході гри "Жабка- скрекотушка". Хлопці були козаки, а дівчата козачата. Імітуючи жабку, одні тікають інші доганяли. Закріпили правильне положення тіла під час стрибків, розвивали швидкість, спритність.
  В ході гри " Долаємо великі перешкоди", треба було підлазити під дугами, перелізти під обручем, оббігати навколо пеньків, перестрибнути через скакалку. Малята виконували все швидко, щоб не соромити звання нащадків славних українських козаків.
 Практичні знання які діти здобули під час розваги, допомогли зрозуміти як важливо бути здоровими і сильними.