На шляху до здоров'я

2 груд. 2021
1 грудня 2021 року, у старшій групі "Калинка", вихователь Полтавець Н.О., провела заняття на тему:"На шляху до здоров'я"

На початку заняття до дітей завітала лялька Хворійка, яка розповіла,що вона часто хворіє,  дітям потрібно було визначти, чому вона часто хворіє та що потрібно робити, щоб бути здоровішим.

Малята назвали основні кроки до здорового життя: здорове харчування, режим дня, безпечне поводження з предметами домашнього вжитку. В грі "Корисне та шкідливе харчування" діти розподілили продукти харчування на "Корисні" та "Шкідливі". На заданих проблемних ситуаціях діти визначили, якими предметами вдома користуватися не можна, та переглянули мультфільм на тему "Безпека вдома". щоб Хворійка запам'ятала ці правила, діти намалювавли для неї небезпечні предмети.

В кінці заняття лялька подякувала дітям за поради та допомогу.