8 лют. 2018

«Будь яка справа — потрібна та цікава!»

7 лютого 2018 року, вихователем Чорною Т.І. старшої групи «Барвінок» ДНЗ № 20, була організована для дітей екскурсія до магазину.
23 січ. 2018

Сім’я врятує світ, якщо зуміє врятувати себе

Як усякий організований процес, сімейне виховання передбачає певну цілеспрямованість, наявність конкретних завдань. Оскільки в нашому суспільстві інтереси держави й батьків відносно виховання підростаючого покоління найчастіше збігаються, ціль і задачі суспільного й сімейного виховання в основному також є ідентичними. Саме тому, 23 січня 2018 року в ДНЗ № 20 відбулось засідання творчої групи на тему: «Використання в освітньому процесі нових, нетрадиційних форм роботи з батьками вихованців»
16 січ. 2018

Піклуємось разом

12 січня 2018 року в ДЗН (ясла-садок) № 20 в ясельній групі «Ягідка» тав ІІ молодшій групі «Ромашка» відбулася педагогічна зустріч з батьками вихованців на тему: «Блок особистісного спрямування»
10 січ. 2018

На розвагу до ялинки

09 січня 2018 року, в середніх групах «Калинка» та «Дзвіночок» дошкільного навчального закладу № 20, вихователі Репенько О.А. та Осіпова О.М. провели з дітьми розвагу «До ялинки завітаємо, разом з нею пограємо».
14 груд. 2017

Диво дивне

14.12.2017 року, під час спостереження на майданчику діти старшої групи "Кульбабка" помітили незвичайне явище, як для зимової пори року.
5 груд. 2017

Річниця визволення міста Олександрії

6 Грудня Олександрія відзначатеме 74-ту річницю визволення від фашистських загарбників. В цей день ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, вшановуємо пам'ять тих, хто загинув, визволяючи наше місто від фашистських окупантів
1 груд. 2017

Дітям про сестрицю – голубу водицю

14 листопада 2017 року в старшій групі «Кульбабка» в ДНЗ № 20 відбулося відкрите комбіноване заняття на тему: «Пригоди маленької краплини» (розвиток мовлення, художня література, природа).
22 лист. 2017

Надання першої медичної допомоги - вимога Правил Дорожнього Руху

На сьогоднішній день, коли навколо так багато відбувається аварій і нещасних випадків на дорогах, надання першої допомоги постраждалим є справою актуальним і дуже важливим. У даній статті ми спробували з’ясувати, якою має бути перша допомога, що потрібно робити, якщо раптом саме ви опинитеся на місці ДТП як свідок і багато іншого.
20 лист. 2017

Правила дорожнього руху

З 13 листопада по 17 листопада 2017 року ДНЗ (ясла – садок) № 20 в ІІ молодшій групі «Ромашка» проводився Тиждень безпеки життєдіяльності «Безпека на дорозі».
17 лист. 2017

Тиждень безпеки руху на дорогах

В середній групі «Калинка» дошкільного навчального закладу № 20 з 13 по17 листопада в рамках Тижня безпеки руху на дорогах було проведено ряд заходів, спрямованих на формування безпечної поведінки дошкільників під час дорожнього руху.