16 лют. 2024

З Україною в серці

16 лютого 2024 р. вихователь Шкуратько Наталія Василівна провела заняття в молодшій групі тематичне заняття «З Україною в серці"
12 лют. 2024

Ротавірус - гостра сезонна вірусна інфекція

Ротавірусна інфекція – одна із форм кишкової інфекції, збудником якої є ротавірус людини з роду Rotavirus. Здебільшого ротавірусна хвороба виникає в холодну пору року (з листопада по квітень).
2 лют. 2024

Чарівний світ казок В.О. Сухомлинського

В старшій черговій групі ЗДО (ясла-садок)№20 вихователем Чорною Т.І., проведено інтегроване заняття на тему «Чарівний світ казок В.О. Сухомлинського»
29 січ. 2024

На варті здоров'я

29 січня в ЗДО ( ясла - садок) №20 в старшій черговій групі під час проведення Тижня безпеки життєдіяльності на тему " Здоров'я - це благо, дане нам природою", відбулося інтегроване заняття на тему: "На варті здоров'я".
23 січ. 2024

23.01.2024 року в ЗДО № 20 в рамках атестаційної декади було проведено засідання профспільноти музичних керівників ЗДО на тему: «Розвиток креативності у дітей дошкільного віку на заняттях з музичного виховання шляхом використання інноваційних технологій під час гри на дитячих музичних інструментах».
18 січ. 2024

Радон: ризик і захист

Донедавна вважалося, що головну небезпеку для здоров’я людини становлять, насамперед, три чинники: забруднені повітря, вода і ґрунт. Зараз до них додається радон. Причому, якщо від загазованого повітря вулиць можна зачинити вікна у своєму домі, можливо встановити очисник повітря, то від радону у такий спосіб не заховаєшся.
5 січ. 2024

Новий штам коронавірусу «Pirola» в Україні

Незважаючи на те, що карантинні обмеження у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території України відмінені, випадки цього захворювання продовжують реєструватись.
1 січ. 2024

СВЯТА НАБЛИЖАЮТЬСЯ: ЯК УНИКНУТИ ХАРЧОВОГО ОТРУЄННЯ

Незабаром в Україну прийдуть різдвяні та новорічні свята. За традицією ми готуємо найсмачніші страви і у великому асортименті, проте в умовах війни та відключень світла така традиція може мати негативні наслідки у вигляді кишкових інфекцій та харчових отруєнь.
24 лист. 2023

Пам'ятаємо. Єднаємося. Перемагаємо.

До Дня пам'яті жертв голодоморів та роковин Голодомору 1932 - 1933 років, з метою виховання громадянської відповідальності, інтересу до історії своєї держави, формування співчуття до людської трагедії вихователями всіх вікових груп проведено ряд заходів.
21 лист. 2023

День Гідності та Соборності

День Гідності та Свободи- свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь двох революцій: Помаранчевої революції (2004 р та Революції Гідності 2013р.)