8 жовт. 2014

Методичні консультації в ДНЗ

Мета консультацій для вихователів - удосконалювати професійну майстерність педагогів, згуртовувати колектив на реалізацію творчих завдань виховання і розвитку дитини-дошкільника, використовуючи при цьому безцінні пласти педагогічної спадщини, сучасні досягнення психолого-педагогічної науки та перспективного педагогічного досвіду.
1 жовт. 2014

У світі професій

Усі професії важливі й усі потрібні — це маємо донести до кожної дитини, як і те, що, аби опанувати будь-яку професію, треба докласти багато зусиль, наполегливо вчитися і працювати.
24 вер. 2014

Чепурненькими зростаємо!

Виховуємо культурно- гігієничні навички У повсякденній діяльності роботи дитячого садка з дітьми п’ятого року життя. Продовжується робота у вихованні та прищеплення дітям культурно – гігієнічних навичок.
17 вер. 2014

Цікава грамота для дошкільників

Розв'язуючи завдання з грамоти, дошкільний навчальний заклад покликаний здійснити якісну добукварну підготовку дітей.
10 вер. 2014

Про безпеку треба дбати – правила вивчати!

У рамках проведення Тижня знань Правил дорожнього руху на тему: «Руху правила єдині – поважати їх повинні». В усіх вікових групах дошкільного навчального закладу № 20, заплановані і проводяться різнобічні заходи, які сприяють набуттю у дітей необхідних знань та умінь з безпечної поведінки на вулиці та запобіганню дитячого травматизму.
13 серп. 2014

Відкриваємо таємниці світу разом

13 серпня 2014 року в дошкільному навчальному закладі № 20 в середній групі «Барвінок» вихователь Чорна Т.І. разом з малюками досліджували довкілля шляхом цікавих дослідів.
28 лип. 2014

Наші діти ростуть здорові, веселі та бадьорі!

З 1 червня 2014 року в дошкільному навчальному закладі № 20, традиційно розпочався літній оздоровчий період. Мета якого – збереження та зміцнення здоров'я дітей.
16 трав. 2014

Екологічною стежиною…

16 травня 2014 року в старшій групі «Калинка» дошкільного навчального закладу № 20 була проведена спільна екологічна подорож дітей, батьків і вихователів групи до водойми.
6 трав. 2014

У Казковій країні розваг

06 травня 2014 року у ДНЗ № 20 в старшій група «Калинка» відбулося розвиваюче заняття «Казкова країна розваг».
15 квіт. 2014

Чудо-писанки

15 квітня ДНЗ № 20 в середній групі «Кульбабка» відбулося цікаве бінарне заняття, присвячене підготовці та святкуванні Великодня.