Найбільше багатство – здоров’я

19 лют. 2018
Здоров’я – це справжній дар. Ми повинні його берегти, шанувати та піклуватися про нього. Саме тому з 12 по 16 лютого 2018 року в ДНЗ № 20 в старшій групі «Кульбабка» було проведено Тиждень здоров’я. Мета якого – охоплення дітей різними формами фізичного виховання протягом тижня, активізація оздоровчої роботи на свіжому повітрі.

Вихователі групи Шкуратько Н.В. та Гребінюк О.А. узагальнили та  закріпили з дітьми знання про те, що найбільше багатство людини – здоров’я, формували поняття про здоровий спосіб життя, про корисну і шкідливу їжу та значення вітамінів для здоров’я. Шкуратько Н.В. провела дидактичні ігри «Абетка здоров’я», «Корисно для здоровя» під час яких малята цікаво  та легко пригадали про частини тіла та їхні функції та розглянули картинки з ознаками та діями здорового способу життя. Особливе значення приділялося роботі з батьками вихованців, тому в межах «Тижня здоров’я» проводилися бесіди, щодо питання збереження здоров’я, та особливості харчування дітей  в зимовий період. Оздоровчо-виховні заходи допомагають дітям  мати  не  тільки необхідний обсяг знань, а й бажання займатися спортом, бути красивим, добрим та забезпечити позитивний емоційний стан дітей.