Правильне харчування – запорука міцного здоров’я

6 жовт. 2016
5 жовтня 2016 року в ДНЗ (ясла-садок) № 20 в старшій групі “Ромашка” проведено інтегроване заняття на тему: “ Щоб здоровими зростати, корисну їжу слід вживати ” (розвиток мовлення, валеологія, БЖД, дослідницька діяльність).

Вихователь Худяй Л.В. сформувала у дітей усвідомлене розуміння корисних та шкідливих для здоров’я продуктів харчування. Використовуючи інноваційну технологію освітню мнемотехніку прийом “ Піктограми ” діти закріпили знання про лікарські рослини. Під час психогімнастики, яка проводилася під музичний супровід малюки “ перетворилися ” на лікарські рослинки (відповідно до слів пісні виконували рухи).

Під час дослідів з солодкими та звичайними газованими напоями,  чіпсами, сухариками, розвивалися вміння аналізувати, узагальнювати, висувати припущення, обґрунтовувати власну думку. Малюки переконалися, що хімічні барвники, які додають в солодку газовану воду, чіпси, сухарики - шкідливі для здоров’я людини.

Під час рухливо-дидактичної гри “ Смачного ” діти закріпили знання про користь овочів і фруктів.

Практичні знання, які діти здобули під час заняття формують здоровий спосіб життя та свідомий вибір корисних продуктів харчування.