День відкритих дверей в ДНЗ

24 жовт. 2016
21.10.16 р. в ясельній групі «Ягідка» дошкільного навчального закладу № 20 відбувся «День відкритих дверей», як одна з ефективних форм роботи з батьками.

Вихователь Табачук О.В. знайомила батьків вихованців з різними видами роботи в ясельній групі «Ягідка». Батьки переглянули ранкову гімнастику, бачили як діти з задоволенням виконують різноманітні вправи. Під час сніданку та обіду вихователь нагадала батькам, як треба прищеплювати малюкам навички охайності та культури поведінки за столом. Під час заняття фізкультури діти продемонстрували свої вміння котити м’яч, повзати по доріжці виконуючи вказівки вихователя. На занятті «Ознайомлення з природою» малюки закріпили назву пори року, називали овочі що виросли на огороді, та посмакували яблуками, визначивши солодкий смак. Батьки були задоволені побаченим, та відзначили для себе, що і вдома треба продовжувати приділяти увагу дітям, щоб був кращий результат у вихованні, навчанні та єдиних вимог до розвитку дитини.