«Осінь-чарівниця» до садочка завітала

26 жовт. 2016
26 жовтня 2016 року в ДНЗ № 20 в середній групі «Барвінок», вихователі Чорна Т.І., Флоря Я.В. та музичний керівник Меньшикова В.М., провели тематичне музичне свято «День народження Осені в кафе «Калинка».

Осінь наша, осінь - золота година,

Неба ясна просинь, пісня журавлина…

26 жовтня 2016 року в ДНЗ № 20 в середній групі «Барвінок», вихователі Чорна Т.І., Флоря Я.В. та  музичний керівник Меньшикова В.М., провели тематичне музичне свято «День народження Осені в кафе «Калинка».

Метою проведення тематичного свята було виховання у дітей інтересу до музики, естетичного сприйняття довкілля, закріплення знань дітей про зв’язки музики та природи, бажання бачити красу рідної природи, розвивати музичні здібності. Святкова атмосфера, краса оформлення приміщення, вміло підібраний репертуар – все це важливі фактори естетичного виховання. Участь дітей у співах, іграх, таночках зміцнює і розвиває дитячий організм, поліпшує координацію рухів, а ще дарує малятам велику втіху та радість. Чарівна атмосфера свята не залишила байдужим а ні жодного гостя, а ні жодного винуватця дійства. Вихованці, в костюмах  дарів осені, співали пісні, декламували вірші, танцювали веселі таночки з листочками, парасольками, грали у цікаві ігри. Іменинниця Осінь пригостила усіх запашним короваєм. Свято пройшло в гарному настрої , в доброзичливій обстановці, супроводжувалося бурхливими аплодисментами. Активними учасниками та вдячними глядачами були батьки вихованців групи.