Подорож малюків ДНЗ № 20 до осіннього лісу

9 лист. 2016
Як весело грати на прогулянці, коли світить тепле осіннє сонечко, а під ногами шурхотить різнобарвне листя дерев. Осінь - чарівна пора року. Люблять її і вихованці нашого дитячого садочка.

Саме тому 9 листопада 2016 року в ДНЗ № 20, вихователь середньої групи «Барвінок», Флоря Яна Вікторівна організувала та провела цікаве та насичене інтегроване заняття «Подорож до осіннього лісу», в якому були включені розділи програми з природи,  мовленнєвого  розвитку,  математики. Дане заняття  сприяло закріпленню уявлень малят про осінь під час ігрової, мовленнєвої, рухової діяльностях.

Вихователь запропонувала дітям здійснити подорож до осіннього лісу на літаючому килимку, помилуватися красою осіннього вбрання дерев та вирішити низку цікавих завдань.

Залатавши літаючий килимок латками з геометричних фігур, діти поринули на ньому в  чарівну осінню атмосферу. За допомогою мнемо таблиці, діти складали цікаву розповідь, розповідали вірші про цю чарівну пору року. Вихователь узагальнила  знання дітей про характерні ознаки осені, про пори року у грі «Коли це буває?». У грі «Перелітні -  зимуючі» діти вправлялись у вмінні розрізняти зимуючих та перелітних птахів. Вихователь закріпила  з дітьми назви грибів, вміння  розпізнавати  їстівні від отруйних, розкладати їх в різні корзини. А в  школі лісових звірят діти співвідносили кількість предметів до числа.

Вдало Яна Вікторівна заохотила малюків до імітаційних ігрових вправ, які активізували  пізнавальну, мовленнєву, творчу діяльність дітей. Прищепила любов та турботливе ставлення до природи, виховувала доброзичливість, товариськість. А постійна зміна діяльності, зберегла увагу та  інтерес дітей протягом всього заняття.