"Хліб – це життя!" патріотичне виховання дошкільників

16 лист. 2016
16.11.2016 року в ДНЗ № 20 в середній групі «Кульбабка», вихователь Шкуратько Наталія Василівна, провела домінантне заняття на тему: «Хліб – це життя» (дитина в соціумі, розвиток мовлення, патріотичне виховання)

Хліб, як сонце кажуть люди

Хліб, як сонце завжди буде.

В ході заняття вихователь продовжила знайомство дітей із тим, що хліб – цінний продукт харчування, це святиня народу.  Під час дослідницької діяльності малюки розрізняли  за дотиком  зерно пшениці та  борошно. Використовуючи ІКТ, діти здійснили віртуальну мандрівку, де ознайомилися із працею хліборобів  та послідовністю процесів вирощування хліба. За допомогою мнемо таблиці діти складали прислів’я, приказки про хліб, розповідали лічилки, вірші. В дидактичній грі «Хліб який?» дошкільники вчилися добирати описові прикметники (запашний, свіжий, круглий…).

Дане заняття сприяло розвитку патріотичних почуттів до рідної землі, бережного ставлення до хліба, а також почуття вдячності та  поваги до сільськогосподарської праці.