Юні художники-архітектори

12 січ. 2017
12 січня 2017 року в старшій групі «Калинка» ДНЗ № 20, пройшло заняття гуртка «Чарівна палітра» на тему «Казкове місто».

Діти, разом з керівником гуртка, Репенько Оленою Анатоліївною, переглянули фото визначних місць та знайомих архітектурних споруд Олександрії, пригадали назви вулиць та площ, помилувалися красою святкового міста. Під час дидактичної  гри «Комплімент місту» діти добирали теплі слова, описуючи своє затишне тихе містечко. Цікавим випробуванням для малят стала гра-перевтілення «Фантазери», в ході якої вони уявляли себе мером та мріяли побудувати цирк та шоколадну фабрику для дітлахів. Свої мрії діти втілили на папері: намалювали  місто майбутнього, де весело та дружно живуть всі діти. Дошкільнята створювали свої малюнки, використовуючи нетрадиційну техніку малювання свічкою, від чого робота була ще більш цікавою та захопливою.

Заняття гуртка сприяло не лише розвитку творчих та художніх здібностей малят, а  й вихованню патріотичних почуттів, любові до рідного міста.