Тренінг для педагогів «Формування навичок економічного мислення у дітей дошкільного віку»

25 січ. 2017
18.01.2017 р. в ДНЗ № 20 відбувся педагогічний тренінг для педагогів на тему: «Формування навичок економічного мислення у дітей дошкільного віку», який підготувала та провела вихователь Чорна Т.І.

Метою  тренінгу було поглибити знання педагогів щодо використання сучасних методів навчання. Здобути уміння і навички для успішного розв’язання завдань економічного виховання дітей, поповнити знання та стимулювати творчі пропозиції педагогів. Визначити розділи й теми в програмі «Дитина», крізь які проходе ідея формування економічної компетентності дитини. Були підібрані цікаві завдання та вправи. Під час дискусія «Чи потрібно вивчати економіку в дитячому садку?» педагоги мали можливість обмінятися думками.  Гра «Мікрофон» активізувала знання вихователів про основні завдання економічної освіти дошкільників, а мозковий штурм - доцільна форма роботи в економічній освіті дошкільників. Всі учасники тренінгу отримали чудовий заряд енергії та позитив.