Мріють дошкільнята спортсменами стати

31 січ. 2017
30 січня 2017 року в ДНЗ (ясла-садок) № 20 в старшій групі “ Ромашка” відбулася спортивна розвага на тему “Олімпійці серед нас”.

Вихователь Худяй Л.В. провела спортивну розвагу у віршованій формі, яку доповнював музичний супровід (відповідно до виду рухів).

Під час комплексу ЗРВ використали гімнастичні палиці. Особливу увагу приділяли диханню. Діти дихали глибоко, поєднували дихання з рухами.

Під час ігор-естафет “ Стрибки по крижинах ”, “ Передай м’яч ”, “ Не запізнись ”, малюки закріпили уміння стрибків на двох ногах рухаючись уперед, відбивання м’яча об підлогу із просуванням вперед, біг з подоланням перешкод.

Протягом рухливої гри “ Птахи ” розвивали спритність, уважність, вміння швидко орієнтуватися в просторі, удосконалювали навички бігу.

Розвага закінчилася релаксаційною вправою з м’ячами, яка проводилася з вихідних положень(лежачи і сидячи на підлозі). Вона сприяла зменшенню психоемоційної напруги у дітей та швидко привела їх організм у відповідно спокійний стан.

Спортивна розвага проходила в піднесеному настрою, що сприяло згуртуванню дітей, вихованню у них почуття дружби та колективізму.