ПИТАННЮ БЕЗПЕКИ – ОСОБЛИВА УВАГА!

8 лют. 2017
Найцінніше для батьків і педагогів - це здоров'я та життя дитини, тому питанню безпеки – приділяємо особливу увагу.

Саме з цією метою 8 лютого в ДНЗ № 20 вихователь середньої групи «Барвінок» Флоря Яна Вікторівна організувала та провела цікаве та насичене інтегроване заняття «Подорож до країни здоров’я», в рамках Тижня сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності на тему: «Зроби свій вибір на користь здоров’я», в якому були включені розділи програми, мовленнєвого  розвитку, довкілля, валеології, елементи самомасажу. Дане заняття  допомогло закріпити уявлення малят про свій організм, правила загартування та відпочинку під час ігрової та мовленнєвої діяльності.

Дійсно, здоров'я підростаючого покоління - це інтегрований покажчик суспільного розвитку. Дитячий садок – це місце, де дитина проводить значну частину часу. Тому саме дитячий садок має великі можливості у здійсненні ряду заходів із питань збереження здоров'я.

Усвідомлюючи це, Яна Вікторівна під час заняття виховувала в дітей акуратність, охайність, бажання бути завжди чистим і здоровим. У змістовній та цікавій бесіді закріпила уявлення дітей про важливість здоров'я та цінність життя. Поняття про предмети особистої гігієни, закріпила під час дидактичної гри: «Гігієна» та мовленнєвої гри: «Який? Яка? де діти називали і відбирали ті предмети, якими не можна ділитись з іншими. Вдало вихователь, заохотила малят до імітаційної пальчикової гімнастики, яка активізували пізнавальну, мовленнєву, творчу діяльність дітей. За допомогою мнемотехніки, а саме прийому «нумератор», діти з легкістю засвоїли правила особистої гігієни, завдяки яким у майбутньому будуть краще піклуватись про своє здоров’я. Адже, від життєрадісності, бадьорості дітей залежить їхнє духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра в свої сили.