Екскурсія дошкільнят до бібліотеки «З книгою дружити – в світі любо жити»

17 лют. 2017
Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями прилучає до культурних надбань українського народу.

15.02.2017р. вихователь середньої групи «Кульбабка» ДНЗ № 20 Шкуратько Наталія Василівна провела пізнавальну екскурсію до бібліотеки.

Мета екскурсії полягала у розвитку інтересу до читання, бажання слухати, виховувати охайність до книги і наданню порад, як користуватися бібліотекою у майбутньому, а найголовніше викликати бажання стати активними читачами. Бібліотекар філії № 9 Смородіна Тетяна Василівна познайомила дітей із порядком розміщення книжкових фондів, розповіла їм про систематичний абетковий каталог, проінформувала про нові надходження літератури для дітей. Діти жваво цікавилися книгами та журналами, відповідали на запитання, цікавим доповненням стала захоплююча вікторина «Відгадай казкового героя» та аукціон загадок, а також переглянули мультфільм «Хлопчик Каю та бібліотека». Всім дуже сподобалася пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від наших маленьких користувачів.