Державну атестацію ДНЗ № 20 розпочато

22 бер. 2017
21.03.2017 року в ДНЗ № 20 відповідно до наказу управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради від 16.01.2017 року № 23 «Про проведення державної атестації дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 20», розпочато атестаційну експертизу закладу.

Презентуючи діяльність навчального закладу за період з 2007 по 2017 роки, завідувач Кравченко Н.В. прозвітувала про реалізацію пріоритетних напрямків освітньо-виховної роботи з дітьми, проаналізувала кадрове та матеріально-технічне забезпечення, стан організації харчування дошкільників та медичного обслуговування. Від батьківської громади виступила Нежейко Н.Л., яка зазначила, що в дошкільному навчальному закладі створені належні умови для виховання, навчання дітей та щиро подякувала колективу від імені всіх батьків вихованців.

Присутні члени експертної комісії, керівники дошкільних навчальних закладів, представники громадськості міста відмітили належний стан функціонування закладу.

Також у ДНЗ № 20 відбулося засідання міського методичного об’єднання завідувачів дошкільних закладів на тему: «Розвиток сучасної дошкільної освіти в контексті європейської інтеграції», в рамках якого вихователем-методистом Светлічною О.В. разом з усіма педагогічними працівниками даного закладу було проведено круглий стіл «Формування універсальних навичок як умова успішності людини майбутнього» (з досвіду роботи закладу). Своєрідним підсумком роботи було представлено розвагу-шоу «Людина року» (розвиток потенціалу дитини через формування універсальних навичок).

Учасники методичного об’єднання відмітили науковість, сучасність, інноваційність та актуальність висвітленої теми. Подякували колективу за відданість своїй роботі та побажали творчих успіхів.