Ми зі спортом дружимо, виростаємо дужими

11 квіт. 2017
11 квітня 2017 року в старшій групі «Калинка» дошкільного навчального закладу № 20 відбулася спортивна розвага «День стрибуна» в рамках всеукраїнського місячника на тему: «Спорт для всіх – спільна турбота».

В ході розваги діти весело та бадьоро привітали команди, виконали розминку «Пострибушечки». Вихователь Репенько Олена Анатоліївна провела з дітьми різноманітні ігри та естафети з використанням різних видів стрибків. Цікаво та весело пройшли естафети «Стрибунці», «Кенгуру», «З обруча в обруч». Під час гри «Ми - спортсмени» діти закріпили навички стрибків у висоту. Головною метою розваги стало формування у дітей потреби в здоровому способі життя, створення умов для прояву дітьми позитивних емоцій, розвитку навичок роботи в команді. Спостерігали за змаганням, підтримували та вболівали за учасників розваги глядачі – діти середніх груп.

Маленькі учасники розваги отримали задоволення від занять спортом, співпраці в команді на шляху до перемоги.