Щедра осінь прийшла, радість дітям принесла

12 жовт. 2017
11 жовтня 2017 року в середній групі «Калинка» дошкільного навчального закладу № 20 відбулося відкрите комплексне заняття на тему: «Дарунки осені».

Під час заняття діти прослухали казку про Сонце та його доньок та відправилися в подорож за дарунками Осені в ліс та на город.             Вихователь Репенько О.А. в ході заняття активно використовувала ІКТ, цікаві ігри-завдання для дітей: «Знайди свою пару», «Овочі та фрукти», в ході яких малюки не лише показали свої знання про осінні зміни в природі, але й проявляли навички колективної взаємодії.         Цікавим завершенням заняття стала  дослідницька діяльність, під час якої діти встановлювали, які природні матеріали тонуть у воді, а які ні.

Малюки отримали не лише приємні враження та позитивні емоції від заняття, але й гостинці від осені – рум’яні яблука.