Тиждень безпеки руху на дорогах

17 лист. 2017
В середній групі «Калинка» дошкільного навчального закладу № 20 з 13 по17 листопада в рамках Тижня безпеки руху на дорогах було проведено ряд заходів, спрямованих на формування безпечної поведінки дошкільників під час дорожнього руху.

Вихователі групи Лехкошерст Н.О. та Репенько О.А. закріпили з дітьми знання про проїжджу частину, небезпеку, яку несуть з собою пустощі на дорогах. Діти вивчили правила поведінки пішоходів на вулиці за допомогою мнемотехнічного прийому «нумератор». Лехкошерст Н.О. змоделювала ситуацію «ДТП на дорозі», в ході якої в ігровій формі вчила дітей правильно реагувати та діяти під час надзвичайних ситуацій, викликати лікаря. Репенько О.А. провела дидактичні ігри «Дорожня абетка», «Склади знак з частин», під час яких діти весело та легко пригадали дорожні знаки, їх призначення. Діти спостерігали за рухом транспорту, роботою водія, дізналися, що керувати автомобілем – це непроста праця, яка потребує знань, умінь, уважності.

В ході Тижня безпеки руху малюки усвідомили, що безпечними місцями для ігор і розваг є закриті майданчика, а не узбіччя доріг, тротуари,  та проїжджа частина, а дотримання правил дорожнього руху – це запорука безпеки кожного.