Правила дорожнього руху

20 лист. 2017
З 13 листопада по 17 листопада 2017 року ДНЗ (ясла – садок) № 20 в ІІ молодшій групі «Ромашка» проводився Тиждень безпеки життєдіяльності «Безпека на дорозі».

Вихователі Худяй Л.В., Піскова М.В., узагальнили і систематизували знання дітей про правила дорожнього руху для вироблення безпечної поведінки на вулиці.

В ході дидактичної гри «День світлофора», діти закріпили значення червоного, зеленого, жовтого сигналів світлофорів, вчилися викладати кольори  відповідно ігрових ситуацій, розвивали мислення, уяву, пам’ять.

Під час конструкторсько-будівельної гри «Дорога для машин», малята були максимально активними, знаходили загальний спосіб створення дороги розвивали самостійність у виборі кольорів, розмірів, можливих деталей, дотримуватись порядку роботи. Розширили знання про правила дорожнього руху. Виховували дружні відносини, бажання прийти на допомогу іншому.

Цікавим видом роботи було спостереження за рухом транспорту та пішоходів, що рухаються повз дитсадок. Діти закріпили знання про проїжджу частину дороги, тротуар (узбіччя), оцінювали ситуацію водіїв та пішоходів на дорозі. Розвивали спостережливість, увагу.

Практичні знання, які діти здобули під час  Тижня безпеки життєдіяльності «Безпека на дорозі» збагатили досвід малюків, розширили знання про правила дорожнього руху.