Прості добрі справи

28 лист. 2018
28 листопада 2018 року в молодшій групі «Барвінок» дошкільного навчального закладу № 20 вихователь Чорна Т.І., провела інтегроване заняття на тему «Чи всі птахи відлітають у вирій?», спрямоване на розвиток у дітей пізнавального інтересу до рідної природи, виховання любові до птахів.

Під час заняття діти мали змогу ознайомитися із зимуючими птахами; вчилися розрізняти птахів за зовнішніми ознаками; вправлялися в умінні імітувати голоси птахів, складати описові розповіді про зимуючих птахів, розгадували загадки, грали в дидактичні ігри «Хто зайвий», «Пташина їдальня». Заняття сприяло вихованню у малят дбайливого ставлення до пташок, бажання підгодовувати їх узимку. А під час прогулянки, діти разом з вихователем облаштували на дереві годівничку, бо передчасний початок зими – це не тільки довгоочікуваний білий сніг, але й найважчий час для птахів, що зимують у наших містах. Саме зараз настав час, коли ми можемо зробити дуже просту, але добру і важливу справу: влаштувати годівницю для птахів, що живуть неподалік.

Малята молодшої групи «Барвінок» із задоволенням допомагають пернатим друзям і привчаються до добрих справ.