Зимові розваги дітей

5 груд. 2018
Ось і настала довгоочікувана зима. А разом з нею і прийшов час веселих зимових розваг.Діти завжди з нетерпінням чекають снігу, адже ігри із снігом люблять усі.

Саме тому,  3 грудня 2018 року в ДНЗ  № 20 вихователь середньої групи «Кульбабка» Шкуратько Наталія Василівна, довго не роздумуючи запросила всіх малят на зимову прогулянку - спостереження. Познайомила  дітей із властивостями снігу: він білий, холодний, в теплі тане, на сонці іскриться. Показала,  що у зими є свої   природні таємниці, коли мороз сніг  крихкий, а коли відлига сніг добре ліпиться. Діти  разом з вихователем ліпили снігову бабу, грали в сніжки змагалися на дальність кидка в довжину. Прогулянки на свіжому повітрі  сприяють зміцнення імунітету, ліплення снігових фігур розвиває творчість майстерність дітей, рухові ігри формують заряд енергії та позитивний настрій.