Люби свою родину, бо вона в тебе єдина!

23 січ. 2019
23.01.2019 року, у закладі дошкільної освіти (яслах – садку) № 20 з дітьми середньої групи, вихователем Гребенюк Оленою Анатоліївною був проведений відкритий показ комплексного заняття « Люби свою родину, бо вона в тебе єдина».

Слова Наталії Хаммоуди про родинне дерево надали змогу зрозуміти дітям, чому саме  родину зображують у вигляді дерева. Використавши прийом піктограма (Мнемотехніка)  малюки пригадали прислів’я та приказки про родину.

Вихователь запропонувала дітям закріпити на дереві листя, яке символізувало їх родину. Перший листок, це сама дитина, яка  називала своє ім’я. Далі кожен листок мали батьки, сестри, брати.  Запропонована гра «Хто, що робить» надала можливість з легкістю розповісти про розподіл обов’язків батьків у родині. Дидактичні ігри «Хто я?», «Скажи пестливо» з легкістю розкрили для малюків родинні стосунки та розширили активний словник. Діти залюбки розповідали про своїх дідуся та бабусю і як вони їм допомагають. Олена Анатоліївна звернула у вагу на те, що родини бувають різними, великими та маленькими і запропонувала кожному викласти своє родинне дерево і потім розповісти про свою сім'ю. Малюки показали високий рівень монологічного мовлення, розповідаючи про членів родини своє відношення до них.

Провівши такий захід Олена Анатоліївна показала високий рівень педагогічної майстерності щодо розвитку у дітей мовленнєвої компетенції, вихованні любові та поваги до своєї родини.