"Ой, які цікаві ці музичні інструменти"

14 лют. 2019
Ці музичні інструменти, скільки їх і не злічить. Тільки враз торкнешся, зразу музика звучить. Маракаси і цимбали, брязкальця, дзвіночки грали. На веселий гопачок ніжки просяться в танок. А трикутник вигравав, бубон теж не відставав. Музиканти браві в нас, заведуть і справжній вальс. Наші милі малюки грають разом залюбки. Кожен з них порядок знає, де коли і що він грає. Грали дружно, веселились і нітрішки не втомились. Ой, як весело у нас, наш оркестр, просто клас!

13  лютого 2019 р. у Закладі дошкільної освіти (яслах-садку) №20  відбувся захід "Ой, які цікаві ці  музичні інструменти," який провела  музичний   керівник  Бутова В.В.

Під час заняття діти вчилися емоційно реагувати на музику, розвивалися творчі здібності дітей, пам'ять, увага, мислення.

Захід розпочався сигналом дзвоника, після якого, діти, утворивши  коло, привіталися з гостями музичним вітанням"Добрий день".  Далі, дітям було запропоновано виконати вправу"Назви своє ім'я", де вони, відтворюючи ритм малюнка, грали на бубоні, називаючи своє ім'я. Із задоволенням діти виконали дихальну гімнастику"Зігрій насінинку",  де отримавши з чарівного мішечка насіння доброти, діти імітували , що "гріють насінинку", видихуючи повітря на неї. Потім, підійшовши до чарівного вазона, посіяли насінинки. Продовжився захід веселою і запальною піснею"Прийди, весно". Діти закликали прихід весни,супроводжуючи спів пісні грою на музичних інструментах.

Цікавим етапом заходу  було слухання звучання музичних інструментів, які були  у аудиозаписі,  діти швидко розпізнавали їх.

Дуже змістовною і цікавою була гра дітей на музичних інструментах, де вони утворювали "оркестр". Діти грали з інтересом і зацікавленістю. Продовжився захід кружлянням  по залу під звуки вальсу.  Діти вдало відтворювали рухи, злагоджено і ритмічно.

По завершенні заняття, діти грали в гру"Що за інструмент?", Яка пройшла дуже весело.

Родзинкою заходу було дійство, де з зерняток, що були посіяні дітьми на початку заняття, виросла квіточка ДОБРА.

Від маленьких долоньок, їх тепла,

Виросла квіточка, квіточка ДОБРА.

А музика вічна, вона чарівна,

Вона здатна навіть на дива.

Діти своїм теплом, добром, піснями і  танцями допомогли квіточці з,явитись  на світ і подарувати нам радість. Хай цей світ буде для усіх добрішим , а ми щасливіщі.