Взаємодія вихователя й родини – запорука щасливого життя дитини!

20 лют. 2019
Робота з батьками завжди є традиційною складовою нашого закладу дошкільної освіти (ясел - садка) № 20 де вихователь, Малохатько Яніна Олександрівна групи «Барвінок», протягом лютого провела цікаві та повчальні заходи для батьків: бесіди,батьківські збори, круглий стіл. Відбувся тренінг на тему: «Діти – дзеркало батьків»

У сучасному світі зростає розуміння ролі сім’ї, як такої, що визначає не тільки долю дитини, а розвиток суспільства. Мета такого тренінгу визначити разом із батьками  задачі та головні пріоритети у вихованні; проаналізувати типи спілкування в родині, стилі родинного виховання, а також те, якою може бути любов до дитини.  Під час тренінгів батьки максимально оволоділи новими знаннями, отримали нові навички, переглянули власні цінності та пріоритети, розвинули певні якості та властивості своєї особистості по відношенню до виховання дитини та закріпили їх вдома.  Заняття з батьками з елементами тренінгу та вправи є першою сходинкою на шляху формування відповідальності батьків за соціалізацію дітей. Адже соціалізація – складний і багатогранний процес, який триває все життя людини, а його основи закладаються в дошкільному дитинстві.

Пам’ятайте, що дитина – це дзеркало життя своїх батьків. Як у краплі води відбивається сонце, так і в дітях відображається духовне багатство батька й матері. Робіть все, щоб дитинство й майбутнє ваших дітей було прекрасним. Любові та взаєморозуміння, успіхів і щастя вам, і вашим дітям!