ОСІНЬ ЧАРІВНИЦЯ У ГОСТІ ЗАВІТАЛА

23 жовт. 2019
22-23 жовтня 2019 року у ЗДО (ясла – садок) №20, відбувся ряд заходів присвячених приходу красуні Осені.

Першими зустріли Осінь наймолодші вихованці ясельної групи "Ягідка", яких Осінь почастувала смачними яблучками. У молодшу групу «Дзвіночок» завітав веселий Дощик, який пограв з малятами у веселі ігри. Весела музика лунала на святі у середній групі «Барвінок». Вихованці на «музичних овочах» заграли «Веселий танок», а «золоті листочки» закружляли у веселому танку. Діти співали пісні, розповідали вірші Осені, а за це отримали від неї очікувані дарунки. Цікаво розпочався захід у старшій групі "Ромашка". На рушник святковий хліб поклали, та гостей дорогих щиро привітали. Порадували  своїм виступом веселі козачата, які заспівали веселу пісню, а дівчата – калиноньки, затанцювали танок «Ой є в лісі калина». Родзинкою свята став прихід Осені, яка пригостила дітей смачним караваєм. З великим задоволенням група «Кульбабка» показала інсценівку казки «Ріпка». На свято приходили веселі звірята, які допомогли знайти Осінь. Усі заходи пройшли весело і цікаво. Діти  чекали на прихід Осені. Отримали веселий настрій , та довгоочікувані подарунки.