Музично – ритмічні заняття як свято.

27 лист. 2019
Музично – ритмічні заняття це зустріч з прекрасним, це свято, це гра, це дитяча творчість, розвиток творчих здібностей та умінь.

В ясельній групі є багато різноманітних і цікавих занять які сприяють гармонійному і всебічному розвитку малюків. Та є улюблені заняття, коли малюк може проявити свою творчість, свої природжені здібності. Два рази на тиждень до малюків приходе музичний керівник, яка приносить із собою різні цікавинки і тоді кожне заняття перетворюється на веселий феєрверк емоцій. Кожна дитина талановита, та не всі таланти ще відкриті… Та коли починається музично – ритмічне заняття, малята радіють і хвилюються одночасно. Перші акорди неначе зачаровують малят, вони стають уважними і веселими, залюбки вчаться співати і танцювати. Люблять грати на шумових інструментах, грати в рухливі музичні ігри, під музику перетворюватись на веселих зайчат та грайливих кошеняток, легеньких сніжинок. Під музику можна дитина вчиться радіти і сумувати. Малята стають активними, комунікабельними, в них розвивається мовлення, пам'ять, мислення,творча уява… На цих заняттях малюки проявляють свої здібності, запалюються зірочки, які підростаючи стають яскравими зірками ранків. А ми вихователі рекомендуємо повести своїх талановитих діток до творчих колективів, де малюк зможе ще більше відкрити свій талант. Не талановитих дітей не буває, кожна дитина народжується  генієм а нам дорослим , треба тільки трішки допомогти відкрити кожну зірочку.