МІЙ ОСОБЛИВИЙ ДЕНЬ

20 січ. 2022
18 січня 2022 року в закладі дошкільної освіти ( ясла - садку) №20 в молодшій групі "Барвінок" відбулося свято на тему "День народження"

Вихователь Худяй Л.В. та асистент вихователя Дмітрієва Т.В. в ході свята основну увагу
звертали на формування добротворчих якостей особистості.
Протягом свята провели ігри: "Сервірування святкового столу", "Подорож до  іменинника", "Привітання", "Пісня для іменинника", "Мильні бульбашки", "Хто вище підкине повітряну кульку", які  розвивають творчості та ігрові здібності, підкреслюючи значимість кожної дитини в групі.
 Під час традиційної хороводної гри - привітання "Коровай", виховували вміння радіти за інших діток коли вони святкують свій День народження.
Практичні знання та навички, які діти здобули під час святкування Дня народження, зближують та  об'єднують друзів,  і колектив в цілому.