Подорож до безпечного містечка

9 жовт. 2023
9 жовтня 2023 року в ЗДО ( ясла-садку) №20 в старшій черговій групі до Дня ментального здоров'я вихователь Худяй Л. В. провела заняття квест-гра" "Подорож до безпечного містечка".

Веселою дружною командою діти рухалися до безпечного містечка. За допомогою гри діти включалися в активну діяльність, повністю занурювалися в події, що відбувалися на квітковій галявині, швидко вирішували несподівані завдання з лінивим котом, отримали позитивний настрій уявляючи себе черепахою яка попадала під дощ. В художній майстерні малювали малюнки свого безпечного містечка в якому вони  себе почувають затишно та радісно. Розповідали про свій настрій, ділилися емоціями і враженнями.
Під час подорожі провели вправи для дихання, для зняття м'язового напруження та масажу рук, ніг, спини, а саме: "Квітка та свічка", "Лимони", "Лінивий кіт", " Пір'їнка та статуя", " Черепаха", "Дощик" тощо.
Вкінці подорожі в таємничій кімнаті діти знайшли скарби.
Практичні знання які діти здобули під час квест - гри відновили почуття безпеки, зміцнили психічне та фізичне здоров'я.